Ваша інформація може бути дуже корисною для слідства: в поліції звернулися до очевидців авіакатастрофи у Броварах 

Ваша інформація може бути дуже корисною для слідства: в поліції звернулися до очевидців авіакатастрофи у Броварах 

Національна поліція України закликала відгукнутися очевидців авіакатастрофи у Броварах. Відповідна інформація була оприлюднена на офіційній сторінці Нацполіції у Facebook. 

"Зі свого боку поліція робить все можливе, аби зібрати якомога більше інформації про обставини події, поліція спілкується зі свідками, проводить поквартирний обхід. Тому звертаємося до осіб, які стали очевидцями падіння гелікоптера: якщо вас не опитали на місці події, будь ласка, звертайтеся до поліції, телефонуйте і повідомляйте, адже ваша інформація може бути дуже корисною для слідства, для того, аби встановити причини падіння гелікоптера", - наголосила речниця Національної поліції Мар’яна Рева.

Варто зазначити, що громадяни можуть звертатися як на спецлінію 102, так і повідомити дані особисто співробітникам поліції, які працюють зараз на місці події. 

В поліції наголосили, що працюватимуть на місці падіння гелікоптера, поки не зберуть весь потрібний масив інформації для розслідування.

"Ми висловлюємо співчуття родинам всіх загиблих. Вічна пам’ять. Це жахлива і непоправна трагедія, але працюємо в максимально зібраному режимі. І Національна поліція, і Національна гвардія, і Державна служба надзвичайних ситуацій, і прикордонники, і інша частина великої сім’ї МВС України має продовжувати свою роботу. Маємо працювати заради безпеки людей, заради допомоги людям. Впевнена, що керівництво МВС саме цього і хотіло", - наголосила Рева.

Наразі у Броварах на місці трагедії перебувають слідчо-оперативні групи Національної поліції, працівники Державного бюро розслідувань, Служби безпеки України, рятувальники.

Як раніше повідомляли "Ми-Україна", у середу вранці, 18 січня, у Броварах впав гелікоптер ДСНС, на борту якого перебувало все керівництво МВС. Всі загинули.

Головне