В Україну привезли ще 8000 терміналів Starlink: знову допомогла Польща

В Україну привезли ще 8000 терміналів Starlink: знову допомогла Польща

Влада Польщі передала Україні чергову партію терміналів супутникового інтернету Starlink. Йдеться про вісім тисяч установок, які будуть використовуватися в "Пунктах незламності". Про це повідомив міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров.

"Нещодавно ми отримали нову партію від Польщі - вісім тисяч терміналів (Starlink). Значну частину з них передаємо до "Пунктів Незламності". Там працюють вже сотні Stalink, щоб українці могли зателефонувати, викликати швидку чи працювати під час блекаутів", - зазначив він.

За словами міністра цифрової трансформації, в Україні наразі працює понад 30 тисяч терміналів Starlink.

Федоров подякував премʼєр-міністрові Польщі Матеушу Моравецькому та державному секретарю з цифровізації Польщі Янушу Цешинському за оперативну підтримку, яку вони надають  українському народу. 

Нагадаємо, що на початку повномасштабного вторгнення російських окупантів міністр звернувся до американського мільярдера Ілона Макса з проханням надати Україні доступ до швидкісного інтернету Starlink. Маск відгукнувся і вже 28 лютого минулого року Україна отримала перші термінали супутникового інтернету Starlink. За декілька місяців Маск відмовився фінансувати доступ до інтернету для України та звернувся в Пентагон з вимогою відшкодувати всі кошти, які він вже витратив на доступ до Starlink. Таке рішення американця викликало небачену хвилю обурення та критики. Після чого Маск заявив, що він передумав й буде фінансувати Starlink для України сам й надалі.

Як повідомляли “Ми-Україна”, Велика Британія розглядає можливість постачання українському війську своїх танків

Головне