В Україні знизилась народжуваність: чи існує демографічна криза

В Україні знизилась народжуваність: чи існує демографічна криза

В Україні поглиблюється демографічна криза. Як змінюється ситуація та як уряд підтримує тих, хто наважився народжувати – в сюжеті телеканалу "Ми-Україна".

Євгенія та Євген - військові, служили у різних підрозділах. Знайшли один одного під час повномасштабної війни. Чоловік побачив статтю про Євгенію, знайшов її у соцмережі та написав, що пишається військовими жінками. Так зав’язалася розмова.

"Ми бачилися всього три дні, після чого чоловік приїхав до мене на фронт й зробив мені пропозицію. Війна дуже сильно підсвітлює різні речі й  ти починаєш цінувати життя більше, ніж до цього. Життя не передбачуване й завтра воно може різко обірватися, то ми довго й не думали", - розповіла жінка.

Зауважимо, що за 11 місяців війни українці створили майже 210 тисяч нових родин, що на 5% більше, ніж у 2021 році. Водночас народжуваність в країні скоротилася на третину.

"Дівчата продовжують народжувати, ми маємо достатню кількість пологів на добу (5-7), але порівняно з минулим роком це було 15-20", - заявила лікар акушер-гінеколог Київського пологового будинку №3 Людмила Манжула.

https://www.youtube.com/embed/MH2szcI6bh0

Як повідомляв "Ми-Україна" раніше, від початку вторгнення росія вбила вже 456 українських дітей.

Головне