В Повітряних силах відреагували на створення в рф "елітної" авіагрупи "Шторм"

В Повітряних силах відреагували на створення в рф

В росії планують створення нової "елітної" авіагрупи "Шторм". Речник командування Повітряних сил Юрій Ігнат вважає, що це зроблено з метою пропаганди власного населення, адже якось "по-іншому спланувати повітряну атаку" не можна.

Про це він заявив ефірі телеканалу "Ми-Україна".

"Щодня у них висить у повітрі по 20-30 літаків. Можливо хочуть в медійному плані на рівні штабів змістити в центр, щоб більш оперативно планувати свої операції. Це можна тільки робити припущення. Я думаю, що це з метою пропаганди щось довести своїм громадянам. Як можна по-іншому спланувати повітряну атаку? Як групу не називай – нічого не зміниться", - сказав він.

https://weukraine.tv/yak-f-16-zmozhe-protydiyaty-rosijskym-litakam-u-nebi/

Нагадаємо, Міноборони рф почало набір у нове авіаційне формування. Беруть пілотів найвищого класу та ветеранів. У складі формування буде кілька ескадрилей, озброєних бомбардувальниками Су-24 та Су-34.

Формування групи (постачання техніки, вибір аеродрому базування та набір льотного складу) орієнтовно може завершитись у серпні-вересні 2023 року. Головним завданням спецзагону, вірогідно, буде виконання масованих бомбардувань на особливо важливих для рф напрямках.

Штатна авіаційна ескадрилья нараховує від 12 до 16 машин, вертолітна — 16. Тож на озброєння елітного угрупування потраплять щонайменше 40 літаків, з яких 24 — бомбардувальники Су-24 і Су-34.

Як повідомляв "Ми-Україна" раніше, ворог на Луганщині продовжує полювати на людей, які залишились відданими Україні та чекають на її повернення. Патрулі на окупованій частині області постійно шукають людей з проукраїнською позицією.

Головне