В Києві призначили нового начальника патрульної поліції

В Києві призначили нового начальника патрульної поліції
Фото: facebook.com/photo/?fbid=1047136461018612&set=pcb.1047137297685195

У Києві призначили нового начальника патрульної поліції. Посаду обійняв майор поліції Єгор Голубов, який раніше керував батальйоном патрульної поліції у Краматорську та Слов'янську, інформує пресслужба відомства.

Нового керівника столичного управління вже представили особовому складу, цим займались заступник голови Нацполіції і в.о. начальника Департаменту патрульної поліції Олександр Фацевич і перший заступник начальника департаменту Олексій Білошицький.

Як відомо, Голубов розпочав службу у 2016 році на Донеччині. За цей час він пройшов шлях від патрульного до командира батальйону.

Останніми роками Голубов очолював батальйон патрульної поліції у Краматорську і Слов'янську. В поліції наголосили, що під час широкомасштабної війни він виконував стратегічні завдання у прифронтовому регіоні.

"Саме цей досвід ще раз підтвердив, що ефективна поліція - це насамперед відповідальність, дисципліна, готовність діяти в найскладніших обставинах і бути поруч із людьми тоді, коли вони найбільше потребують допомоги", - зазначили у відомстві.

Нагадаємо, до призначення Голубова патрульну поліцію Києва очолював майор Ярослав Курбаков, який обіймав посаду з 2023 року. У квітні 2026 року його звільнили з пониженням після резонансного теракту в Голосіївському районі столиці 18 квітня. 

Як писав "Ми-Україна" раніше, після теракту у Києві у відставку подав тодішній начальник Департаменту патрульної поліції Євгеній Жуков. Пізніше його призначили радником голови Нацполіції.

Головне