В Італії проведуть конференцію щодо відновлення України

В Італії проведуть конференцію щодо відновлення України

Італія має намір провести велику конференцію із відбудови України, до участі в якій запросили як державні, так і приватні структури. Вона має відбутися вже в березні 2023 року.

Про це повідомили в міністерстві у справах підприємств та виробнитва Італії за підсумками візиту глави цього відомства Адольфо Урсо до Києва. Наразі обговорення подробиць конференції триває.

"Урсо повідомив своїм співрозмовникам, що у погодженні із міністром закордонних справ Антоніо Таяні, триває підготовка великої конференції із питань реконструкції, яка збере за одним столом українську та італійську владу й бізнес", - йдеться в повідомленні.

Адольф Урсо також обговорив у Києві питання, які стануть темою майбутньої конференції. Він також передав від прем’єр-міністерки Джорджії Мелоні сигнал про повну солідарність Рима з Україною та українцями.

"Я підтвердив повну підтримку Італією швидкого початку відновлення, безперервності гуманітарної допомоги та ретельного розгляду запитів України на допомогу у відновленні стратегічної інфраструктури, як-то електромереж, як у двосторонньому, так і в європейському контексті", - розповів міністр.

Як повідомляли "Ми - Україна" раніше, керівник Офісу Президента України Андрій Єрмак зустрівся з делегацією Італії, очолив яку міністр підприємств та виробництва Адольфо Урсо.

Головне