В Італії поліція заарештувала одного із найрозшукуваніших мафіозі

В Італії поліція заарештувала одного із найрозшукуваніших мафіозі

Поліція карабінерів у Генуї, в Італії заарештувала мафіозі Паскуале Бонавота. Він, ймовірно, є очільником італійської мафії "Ндрангета", який був одним із найбільш розшукуваних злочинців країни.

Про це повідомило італійське видання ANSA. Як зазначається, 49-річний чоловік був занесений до спеціального списку для розшуку. Він вважається "дуже небезпечним" злочинцем.

"Він був єдиним підозрюваним членом мафії з Калабрії, який залишився на свободі після операції Рінаскіта-Скотт у грудні 2019 року, під час якої було заарештовано 334 людини", – йдеться в повідомленні.

Бонавота був заарештований поліцією у соборі Генуї. Це відбулося після того, як правоохоронні органи слідкували за ним.

"Ндрангета" - велике італійське організоване злочинне угруповання, яке базується в Калабрії. Хоча "Ндрангета" не така відома, як сицилійська "Коза Ностра" і неаполітанська "Каморра", вона є однією з найвпливовіших злочинних організацій у світі.

Як повідомляли "Ми-Україна" раніше, в Італії затримали найбільш розшукуваного боса мафіозного клану “Коза Ностра” Маттео Мессіна Денаро, який переховувався від правосуддя з 1993 року. Злочинця зловили у Палермо. За даними La Republica, мафіозний бос перебував там у приватній клініці – “проходив терапію”. 

Головне