В Індії зіткнулися одразу три поїзди: 50 загиблих і 350 поранених

В Індії зіткнулися одразу три поїзди: 50 загиблих і 350 поранених

В Індії, у штаті Одіша, зіткнулися одразу три поїзди. Це стало причиною загибелі щонайменше 50 людей. Крім того, ще 350 постраждали.

Про це повідомила газета Hindustan Times. Як зазначається, трагедія стался ввечері в п'ятницю, 2 червня, у районі міста Баласор.

Пасажирський поїзд Бангалор - Калькутта частково зійшов із рейок після зіткнення з пасажирським потягом. Частина вагонів опинилася на сусідніх коліях. Після цього в них врізався швидкий поїзд Коромандельський експрес, який прямував з Калькутти до Ченнаї.

Таким чином усі медичні заклади та лікарні в Баласорі та його околицях попереджені про готовність прийняти постраждалих. Влада схвильована тим, що багато пасажирів можуть залишатися заблокованими у пошкоджених вагонах. Наразі триває рятувальна операція.

Водночас прем'єр-міністр Індії Нарендра Моді висловив співчуття сім'ям загиблих і побажав швидкого одужання постраждалим. 

Як повідомляли "Ми-Україна" раніше, смертоносна пожежа в гуртожитку в Гаяні, в якому проживали учні однієї з міцевих шкіл, виникла через підпал. Трагедію в місті Махдії, яку забрала життя 19 дівчаток, вчинила школярка. До такого кроку вона вдалася після того, як адміністрація навчального закладу конфіскувала у неї мобільний телефон.

У місті Веллінгтон Нової Зеландії у вівторок, 16 травня, сталася масштабна пожежа у хостелі. У результаті шість людей загинуло, ще 11 пропали безвісти. Відомо, що хостел “Loafers Lodge” загорівся близько опівночі – до світанку верхні поверхи будівлі були вже повністю знищені.

Головне