"Укрпошта" ввела в обіг новий поштовий випуск, присвячений Бучі, Ірпеню та Гостомелю

До річниці визволення Київщини від окупації "Укрпошта" презентувала новий поштовий випуск під назвою "Не забудемо! Не пробачимо! Буча. Ірпінь. Гостомель". Презентація поштового блоку та його спецпогашення відбулись у п'ятницю, 31 березня, в багатостраждальному Ірпені.

"Яким є спецпогашення поштових марок під час війни? У місті, яке пройшло крізь пекло. Поруч з будинком культури, зруйнованим російською ракетою. Зі скорботою в очах та тихою радістю, що рік тому нам вдалося", - йдеться у повідомлені поштового оператора.

"Не забудемо! Не пробачимо! Буча. Ірпінь. Гостомель": як виглядає

На марках нового поштового блоку "Укрпошти" зображено:

  • документальні світлини зі ліквідованою колоною військової техніки рф у Бучі на вулиці Вокзальній;
  • зображення мосту через річку Ірпінь;
  • малюнок знищеної ворогом української "Мрії" АН-225 "Мрія" у Гостомелі.

Також у дизайні використано зображення червоно-білої сигнальної стрічки, якою традиційно огороджуються місця злочинів. Авторами світлин, яких було обрано для марок є фотокор "Радіо Свобода" Сергій Нужненко та фотограф Михайло Джос. Автор малюнку з"Мрією" - художник Олександр Нікітюк. 

Нові марки "Укрпошти" присвячені Ірпеню, Бучі та Гостомелю: де купити та яка ціна

Тираж поштового блоку складає 100 000 примірників. На купівлю діятимуть обмеження: одна людина має змогу придбати на одне замовлення на сайті та в поштамтах не більше двох поштових блоків, у відділеннях - по одному.

Вартість одного поштового випуску становить 54 грн. До його складу входять також конверт "Перший день", художній конверт та 3 листівки.

Купити новий випуск "Укрпошти" можна також на eBay та Amazon.

"Хоч марка, яку ми запустили сьогодні в Ірпені має назву "Не забудемо! Не пробачимо! Буча. Ірпінь. Гостомель" вона не про ті спогади, які триматимуть нас у лютому. Ні, це останнє, чого прагнули українці, віддаючи життя за свободу. Вона про те, що кожен з нас мусить зробити, щоб такого лютого ніколи більше не було, щоб у ДНК всіх наступних поколінь заклалась ненависть до всього імперського і повага до українського", - прокоментував гендиректор "Укрпошти" Ігор Смілянський.

Як писав "Ми-Україна" раніше, в Україні з 1 квітня рецептурні препарати в аптеці можна буде отримати не лише за паперовим, а й за електронним рецептом. Йдеться про близько 60% зареєстрованих ліків.

Головне