“Укрпошта” анонсувала марку “ПТН ПНХ!” до річниці повномасштабного вторгнення

“Укрпошта” анонсувала марку “ПТН ПНХ!” до річниці повномасштабного вторгнення

"Укрпошта " анонсувала новий поштовий випуск до річниці початку повномасштабної війни в Україні. Марка "ПТН ПНХ!" буде введена в обіг 24 лютого 2023 року, інформує пресслужба компанії.

"2022 став для нашої країни роком тривожних ночей та болісних втрат, роком запеклої боротьби та сміливості. Наперекір усьому ці 365 воєнних днів перезапустили в кожному з нас новий рівень любові та шани до Батьківщини, народу, усвідомлення своєї самоідентифікації та нескореності, люті до ворога і найголовніше – віру в Перемогу", - йдеться у повідомленні.

Марка “ПТН ПНХ!”: як виглядає

На новій марці “Укрпошти” зображено одне з графіті вуличного художника Бенксі на стіні будинку у Бородянці на Київщині. Йдеться про малюнок, на якому дзюдоїста відправляє в нокаут дитина. 

"Це було непросте завдання передати настрій цієї дати. Але, здається, з артом відомого художника Бенксі, який він залишив на руїнах будівлі у Бородянці, нам це вдалось. І майбутнє - в особі хлопчика, обов’язково переможе минуле, яке засіло в голові хворого диктатора і всіх, хто його підтримує. Або, як сказав Президент на Мюнхенській конференції минулого тижня — Давид переможе Голіафа", - прокоментував гендиректор "Укрпошти" Ігор Смілянський.

Поштовий випуск “ПТН ПНХ!”: де купити та яка ціна 

Нова марка “Укрпошти” благодійна. Її тираж складає 1,5 млн примірників або 250 тис. маркових аркушів. 

Ціна одного аркушу - 180 грн (42 грн буде спрямовано на благодійність). 

До марок “Укрпошта” випустить також:

  • конверт “Перший день”, 
  • художній конверт, 
  • картку,
  • тематичний світшот.

Придбати новий поштовий випуск можна буде з 24 лютого. Продаватиметься він у всіх відділеннях “Укрпошти”, на сайті компанії та маркетплейсах.

Відсьогодні - з 20 лютого -  в офіційному онлайн-магазині Укрпошти можна оформити передзамовлення. 

Як писав "Ми-Україна" раніше, президент США Джо Байден прибув до Києва з неанонсованим візитом 20 лютого. Американський лідер вже зустрівся з українським президентом Володимиром Зеленським. Лідери обох країн говорили про ситуацію на фронті, а також про український народ, який переживає сьогодні надзвичайно важкі часи.

Білий дім анонсував, що в ході візиту Байдена до Києва буде оголошено про новий пакет військової допомоги Україні. Пізніше цього тижня Вашингтон запровадить додаткові антиросійські санкції.

Головне