У Німеччині сталися заворушення через етнофестиваль Еритреї: поранено 26 поліцейських

У Німеччині сталися заворушення через етнофестиваль Еритреї: поранено 26 поліцейських

У Гіссені (Німеччина) відбулися заворушення через проведення еритрейського культурного фестивалю. Протестувальники назвали захід пропагандою авторитарного еритрейського режиму.

Про це повідомляє DW.

В результаті сутичок 26 поліцейських були поранені.

Крім того, у зв’язку із сутичками правоохоронці затримали щонайменше 100 осіб. Розпочаті десятки розслідувань за фактами заподіяння фізичної шкоди та порушення громадського порядку.

Поліцейські Гессена  заявили, що у мітингу проти проведення фестивалю взяли участь приблизно 250 людей. Після демонстрації близько 150 із них перекрили дорогу у місті.

Під час розгону неузгодженої акції її учасники кидали каміння та пляшки у правоохоронців, підривали димові шашки та зносили огорожі. Вони ще закидали камінням автобуси, які везли учасників фестивалю.

Минулого року теж відбулися заворушення через фестиваль, тому місцева влада намагалася його зупинити. Проте місцевий суд скасував заборону.

Захід організувала Центральна рада еритрейців у Німеччині. Вона вважається наближеною структурою до посольства Еритреї.

Зазначимо, що еритрейці утворюють одну з найбільших груп африканських мігрантів в Німеччині.

Нагадаємо, у Парижі забороняють акції протесту проти насильства з боку поліції. Таке рішення ухвалили через тиждень після того, як по Франції пройшли заворушення, спричинені вбивством підлітка в Іль-де-Франс.

Як повідомляв "Ми-Україна" раніше, посол України в Бразилії Андрій Мельник, який раніше обіймав аналогічну посаду в Німеччині, послав “до біса” німецького дипломата Ральфа Штегнера. Причиною конфлікту стала критики щодо рішення США постачати Києву касетні снаряди.

Головне