У Нафтогазі оголосили про завершення інтеграції усіх облгазів

У Нафтогазі оголосили про завершення інтеграції усіх облгазів

Протягом 2023 року група "Нафтогаз" повністю завершила інтеграцію облгазів та міськгазів. Про це йдеться на сайті "Нафтогазу".

"Це велика відповідальність, оскільки разом з цим значно зросла кількість наших клієнтів. Однак це був необхідний крок, від якого залежить стабільність критичної інфраструктури, робота бізнесу та комфорт українців. В умовах ризиків постійних обстрілів і можливих блекаутів газопостачання має бути безперебійним. Дякую всім, хто працює для забезпечення наших міст і сіл газом", - розповів очільник "Нафтогазу" Олексій Чернишов.

Він наголосив, що операційний контроль над регіональними підприємствами, дав можливість державі не лише забезпечити безперебійне газопостачання, а й покласти край різноманітним схемам, через які державний бюджет недоотримував мільярди гривень.

Чернишов додав, що за попередніми розрахунками, у наступному році відрахування до державного бюджету операторами ГРМ складуть понад 5 мільярдів гривень.

"Це не лише збереження 50 тисяч робочих місць і мільярдів відрахувань, які наповнюватимуть державну казну. Це і можливість якісного контролю забезпечення газопостачанням, і новий зручний сервіс для майже 10 мільйонів абонентів у вигляді однієї зрозумілої платіжки", - зазначив очільник "Нафтогазу".

Нагадаємо, що компанія "Нафтогаз" розпочинає розробку стратегії декарбонізації, яка, зокрема, матиме вплив на експорт газу до Євросоюзу.

Як писав "Ми-Україна" раніше, філії "Газмережі", що входять до складу Групи "Нафтогаз", отримали ліцензії на здійснення діяльності в трьох областях - Черкаській, Чернігівській та Волинській.

Головне