У Мелітополі підірвали авто з колаборантом Ткачем (фото та відео)

У Мелітополі підірвали авто з колаборантом Ткачем (фото та відео)

У Мелітополі підірвали автомобіль з колаборантом Іваном Ткачем. Він помер у лікарні.

Про це повідомляють у ЗМІ.

"Власник підірваного сьогодні в центрі Мелітополя автомобіля Іван Ткач помер у лікарні від отриманих поранень", - пишуть російські окупанти у місцевому Telegram-каналі.

Місцева "влада" відразу ж звинуватили Україну. За попередніми даними, авто підірвали за допомогою саморобного вибухового пристрою. Сила вибуху становила близько один кілограм вибухової речовини в тротиловому еквіваленті.

Після початку окупації Ткач перейшов на бік ворога, його транспортна компанія надавала різноманітні послуги окупантам, а він очолив створене окупантами МУП "Городской транспорт".

Він налагодив транспортне сполучення з тимчасово окупованими районами Донецької та Луганської областей і Криму, про що відкрито повідомляв у пропагандистських відео.

Також Ткач займався організацією переміщення особового складу російських військ.

Задіявши рухомий склад “МУП “Городской транспорт”, він організовував перевезення найманців ПВК “Вагнер” до лінії бойового зіткнення у Запорізькій області.

Нагадаємо, СБУ відреагувала на провокації влади невизнаного Придністров’я. Влада невизнаного Придністров’я заявляла про запобігання нібито “теракту” проти посадових осіб “республіки”, який організувала Служба безпеки України. Однак подібні нісенітниці, є всього лише зрежисованою Кремлем провокацією.

СБУ закликає не сприймати всерйоз нісенітниці, за поширенням яких вбачається чітка мета росії розхитати ситуацію на території, яка фактично є окупованою та підконтрольною їй, звинувативши в цьому нашу державу.

Як повідомляв "Ми-Україна" раніше, російський посол у США Анатолій Антонов після інциденту із збиттям американського дрона MQ-9 Reaper сказав, що Москва не хоче конфронтації зі Сполученими Штатами.

Головне