Внаслідок ракетного удару російською окупаційною армією 28 листопада по енергооб'єктах у Луцьку були проблеми з водо- і теплопостачанням, але ситуацію вдалося стабілізувати.
Про це повідомив міський голова Ігор Поліщук.
За його словами, всі котельні комунального підприємства "Луцьктепло" функціонують: частина підключена до звичайного електропостачання, решта працює на дизель-генераторах.
“Усі котельні нашого підприємства “Луцьктепло” працюють. Одні заживлені від звичного електропостачання, інші працюють на дизель-генераторах. Усі подають тепло. Наше підприємство “Луцькводоканал” також перейшло на дизель-генератори одразу після вимкнення електроенергії. Наразі водопостачання є, водовідведення працює”, – розповів Поліщук.
Мешканці будинків вище 4-5 поверхів можуть зіткнутися з низьким тиском води.
Частково відновлено й рух тролейбусів: із 40 машин на маршрути вийшли 15. Решту планують запустити після повного відновлення електромережі.
За попередньою інформацією енергетиків, електропостачання міста можуть відновити до 20:00, однак через складну ситуацію можливі затримки.
Після обстрілу в місті відкрили "пункти незламності" в навчальних закладах та старостатах прилеглих громад. Вони забезпечені генераторами, теплом, питною водою, аптечками, інтернетом.
Нагадаємо, у Херсоні тривають роботи з відновлення електропостачання після ворожого обстрілу 28 листопада. Місцева влада організовує підвезення питної води, а мешканцям із електроплитами доставляють гарячі обіди.
Як повідомляв "Ми-Україна" раніше, перший заступник голови Львівської ОВА Андрій Годик зявив, що майже 400 населених пунктів у Львівській області повністю знеструмлені та ще близько 1000 - внаслідок атаки рф.