У Легіоні Свобода Росії назвали мету спецоперації у Бєлгородській області

У Легіоні Свобода Росії назвали мету спецоперації у Бєлгородській області

Легіон Свобода Росії назвав основну мету спецоперації, яку він проводить у Бєлгородській області. За словами бійців Легіону, вони хочуть створити в регіоні демілітаризовану зону, пише Суспільне.

Представники Легіону наголосили, що така зона створюється, щоб росіяни не могли обстрілювати Україну.  Наразі, заявили в Легіоні, ситуація в Бєлгородській області складна.

"Надалі - рухаємося до звільнення всієї росії від путінського диктату і припинення злочинної війни", - заявили бійці.

Також вони розповіли, що "ключ кордону переламаний навпіл".

"Дідусь Путін зовсім скоро, напевно, перетвориться на липовий мед. Все чудово", - наголосили у Легіоні.

У той же час бійці "Російського добровольчого корпусу", які разом з Легіоном проводять спецоперацію, відібрали у фсб рф БТР 82А.

"Ми не дочекалися солодких подарунків від російської "опозиції", тому зробили собі подарунок самі. БТР 82А, наприклад. P. S. РДК 1:0 ФСБ", – йдеться в повідомленні.

Крім того є інформація, що бійці РДК взяли у полон військового у Бєлгородській області.

Як повідомляли "Ми-Україна", у Бєлгородській області місцева влада оголосила, що ввела правовий режим контртерористичної операції. Губернатор Бєлгородської області В’ячеслав Гладков заявив, що у регіоні було встановлено спецзаходи та тимчасові обмеження.

Раніше представник Головного управління розвідки Міноборони Андрій Юсов розповів, що проходить спецоперація у Бєлгородській області. Її проводять легіон “Свобода Росії” та “РДК. Заходи тривають, зокрема, для створення “смуги безпеки” для захисту цивільних українців. Юсов також зазначив, що операцію проводять виключно громадяни росії.

Головне