"Це міг бути Вашингтон чи Берлін": реакція світу на російський ракетний удар по Дніпру

Провідні політики відреагували на російський теракт у Дніпрі. Редакція "Ми Україна" наводить декілька повідомлень відомих політичних діячів стосовно ракетного удару по житловому будинку у місті Дніпро, який стався 14 січня 2023 року.

🌀"Росія - країна-терорист. Вони несуть руйнування, смерть і величезні страждання, куди б вони не пішли. Звірства, масові вбивства, напади на житлові будинки – як сьогодні у Дніпрі – ніколи не будуть прощені та забуті. Прийде час відповідальності", - написав президент Литви Гітанас Науседа.

🌀"Це міг бути Вашингтон. Це міг бути Берлін. Це міг бути Лондон. Але це Дніпро, тому що Україна захищає всіх нас. Вони заслуговують на краще, ніж бути відданими російським терористам", - зазначив старший політичний радник Гельсінської комісії США Пол Массаро.

🌀"Можливо, я щось пропустив через відключення електроенергії. Але: сьогодні, мабуть, ЖОДНОЇ офіційної реакції Німеччини на варварський російський ракетний обстріл у Дніпрі. Абсолютно жодного. Чи це нормально? Або для вас Лютцерат важливіший за вбивство українських мирних жителів?", - звернувся до німецьких лідерів посол України у Німеччині Андрій Мельник.

Нагадаємо,  раніше в ЗСУ повідомили, яка саме ракета потрапила в житловий будинок у Дніпрі.

Головне