Вашингтон негайно введе 100% мита на всі товари, що імпортуються до США для країн, що введуть податок на цифрові послуги для американських компаній.
Про це заявив президент США Дональ Трамп у соцмережі TruthSocial.
За словами очільника Білого дому, низка європейських держав наразі обговорює або вже наближається до впровадження "цифрового" податку щодо американських ІТ-компаній.
"Нехай ця заява слугує свідченням того, що будь-яка країна, яка запровадить такий податок, негайно зіткнеться зі 100% митом на будь-які та всі товари, що відправляються до США", - заявив Трамп.
Американський лідер наголосив, що ці мита матимуть пріоритет над будь-якими чинними чи майбутніми торговельними угодами зі США - незалежно від того, чи вони вже набрали чинності, були підписані або лише перебувають на етапі підготовки.
"Крім того, 100% мито буде запроваджено негайно, якщо вони продовжать свої дії", - пригрозив президент США.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Вашингтон офіційно став на бік України - Макрон
Як писав "Ми-Україна" раніше, прем'єрка Італії Джорджа Мелоні заявила, що Рим зацікавлений у нормалізації відносин з Вашингтоном після публічного конфлікту з Трампом.