Танки Abrams скоро прибудуть у Німеччину для навчання українців

Танки Abrams скоро прибудуть у Німеччину для навчання українців

Голова Міністерства оборони США Ллойд Остін заявив, що українські військові через кілька тижнів почнуть навчання в Німеччині на американських танках M1 Abrams. Раніше про це говорили ЗМІ.

Про це він повідомив за підсумками 11-го засідання Контактної групи з питань оборони України на авіабазі "Рамштайн" у Німеччині.

"Ми прискорили графік постачання M1 Abrams, щоб надати Україні більше бронетехніки в найближчі місяці. А машини, які українці використовуватимуть для тренувань, прибудуть сюди, до Німеччини, протягом наступних кількох тижнів", – повідомив очільник Пентагону.

За його словами, за останні кілька місяців Україна вже отримала від союзників "понад 230 танків, понад 1550 броньованих автомобілів, а також іншу техніку та боєприпаси для оснащення більш як дев’яти нових бронетанкових бригад".

"Усе це – величезний прогрес, і я впевнений, що обладнання і тренування, які його супроводжують, дозволять українським військам і надалі досягати успіху на полі бою", – додав голова американського оборонного відомства.

Як повідомляли "Ми-Україна" раніше, голова Міністерства оборони Сполучених Штатів Америки Ллойд Остін заявив, що пріоритетною військовою допомогою для України наразі є системи протиповітряної оборони. Вони допоможуть убезпечитися від російських масованих ракетних атак. Так він відповів на питання щодо поставок Україні західних винищувачів. Глава Пентагону також заявив, що протягом наступних місяців США продовжать говорити на тему ППО.

Крім того, голова Міністерства оборони Великої Британії Бен Воллес заявив, що нова зустріч у форматі “Рамштайн” є сигналом Україні. Вона означає, що підтримка країни у світі не тільки не падає, а і зростає. У зустрічі, яка проходить у п’ятницю, 21 квітня, бере участь найбільша кількість країн.

Головне