Сили оборони мають успіх поблизу Бахмута: у Східному угрупованні розповіли про ситуацію на цій ділянці фронту

Сили оборони мають успіх поблизу Бахмута: у Східному угрупованні розповіли про ситуацію на цій ділянці фронту

Сили оборони України мають успіх біля Бахмута. Про це розповів начальник пресслужби Східного угруповання військ Ілля Євлаш в ефірі національного телемарафону “Єдині новини” на каналі “Ми-Україна”. 

За його словами, українські захисники ведуть успішні бойові дії поблизу Бахмута, Кліщіївки, Андріївки та Курдюмівки.

"На південному напрямку поблизу Бахмута ми продовжуємо свою наступальну операцію. Зокрема маємо успіхи поблизу Бахмута, Кліщіївки, Андріївки та Курдюмівки. Там наші захисники з боями відбивають наші позиції, проганяють противника та змушують його відходити", - зазначив Євлаш.

Також він додав, що на цьому напрямку тривають запеклі бої, а окупанти несуть значні втрати.

"Противник майже 600 разів обстрілював позиції на Бахмутському напрямку, двічі використовував авіацію та відбулося вісім бойових зіткнень. Також нам вдалося знищити 222 окупанта та цілу низку військової техніки", - зазначив начальник пресслужби Східного угруповання військ.

Нагадаємо, раніше Ілля Євлаш розповів, що морально-психологічний стан російського окупаційного війська поганий, однак росіяни продовжують наступати. 

“Морально-психологічний стан противника через відсутність відпусток, відсутність ротацій у них та слабного забезпечення невисокий. Вони продовжують гнати противника на “м’ясні” штурми, несучи високі втрати. Ми фіксуємо їхні перехоплення та бачимо по тому, як відбуваються бойові дії”, – зазначив начальник пресслужби Східного угруповання військ.

Як повідомляли "Ми-Україна", бійці Сил оборони продовжують контрнаступальну операцію на південь від міста Бахмут. За тиждень оборонцям вдалося звільнити ще близько двох квадратних кілометрів в районі Кліщіївки та Андріївки.

Головне