В Україну приїхали 10 мостів з Норвегії: де їх встановлять 

<strong>В Україну приїхали 10 мостів з Норвегії: де їх встановлять </strong>

 В Україну прибули перші вантажівки з черговою партією гуманітарної допомоги від Норвегії. Вона включає 10 тимчасових мостових конструкцій, які будуть встановленні на визволених від російських окупантів територіях

“Норвезькі мости будуть встановлені на звільнених територіях України. Це тимчасові конструкції типу acrow/bailey, які підходять для пересування важких транспортних засобів - вантажівок з гуманітарною допомогою, карет швидкої допомоги, пожежних авто, ремонтних бригад тощо”, - йдеться у повідомленні Мінінфраструктури України. 

Мости для України: які країни допомагають нам із відновленням дорожньої інфраструктури 

Норвегія стала третьою державою, які спрямувала в Україну тимчасові мостові конструкції. У грудні країна оголосила про відправлення нам 10 мостів на загальну суму 30 млн норвезьких крон ($3 млн).

Такі ж конструкції передала Україні також і Чехія. З червня ми отримали шість таких мостів, чотири з них встановлено на на державних дорогах у Київській, Черкаській, Харківській областях. Ще два пізніше будуть змонтовані на Херсонщині. Ба більше, у січні Чехія, як очікуються, передасть нам ще 6 мостів. 

Влітку передачу Україні 36 мостів анонсувала французька компанія Matiere. 

Головне