США не дали візи російським дипломатам, які головують у Радбезі ООН

США не дали візи російським дипломатам, які головують у Радбезі ООН

Сполучені Штати Америки не видали візи деяким російським дипломатам, які мали прибути на заходи ООН. Про це повідомили у посольстві росії у Вашингтоні.

Згідно з оприлюдненою інформацією, не отримали візи декілька російських делегатів, російські журналісти. Також не погодили США і прибуття спецборту російського міністра закордонних справ Сергія Лаврова.

"Незрозуміла ситуація складається навколо спецборту міністра (Лаврова, - ред.). Влада США досі не погодила прибуття літака. Очікуємо від американців оперативної видачі дозволу на проліт повітряного судна без будь-яких умов та обмежень", - заявив російський посол у США Анатолій Антонов.

Також він додав, що американцям запит на оформлення віз російська сторона направила ще наприкінці березня, однак поки жодного дозволу видано не було.

Антонов заявив, що заходи в ООН відбудуться вже за кілька днів, а віз і досі немає.

Як повідомляли "Ми-Україна",  з 1 квітня 2023 року головування у Раді безпеки ООН перейшло до росії. Ротація відбувається на щомісячній основі та відбувається в алфавітному порядку назв країн-членів органу Організації Об’єднаних Націй англійською мовою.

Головне