Скіпальський розповів, за якого з президентів в Україні було найбільше російських агентів

Скіпальський розповів, за якого з президентів в Україні було найбільше російських агентів

Найбільше російських агентів було в Україні під час президентства Віктора Януковича. Про це розповів український військовий, генерал-лейтенант Олександр Скіпальський в інтерв’ю “Ми-Україна”.

"Безумовно, що це було під час перебування Януковича при владі. Тому що міністром оборони був Лєбєдєв, уявіть собі. Який капітан фінансової служби, що відмовився приймати присягу у далекому 1992 році, служити українському народові. І звільнився, не став приймати. І раптом він опиняється на посаді міністра оборони", - зазначив Скіпальський.

При цьому він наголосив, що Україні потрібно розібратися, коли почалися проблеми з будівництвом незалежних спецслужб.

"Історія становлення української розвідки - це окрема віха для вивчення. Досліджень об'єктивних поки немає, ну і війна нам не дозволяє сьогодні це зробити. Але я думаю, якщо ми бачимо зміни геостратегічні у свідомості, візьмемо таке монолітне питання традиційної структури, як релігія, а вони змінюються. Тож я думаю, що небагато залишилося часу для того, щоб ми переоцінили, подивился, де ми зійшли з рейок будівництва незалежних спецслужб", - заявив генерал.

Також Скіпальський розповів, на кого з українських президентів був найсильніший вплив зі сторони росії.

"Я думаю, що він був характерний для цих двох лідерів (Леонід Кравчук і Леонід Кучма, - ред.), які багато зробили для становлення. Але вони, скажімо так… В чому сутність цих важливих для української історії персон. Їх не можна порівняти з В'ячеславом Чорноволом і Левком Лук'яненком. Бо вони мріяли десятками років, страждали і несли відповідальність за самостійну суверенну Україну. Що Кравчука, що Кучму незалежна Україна захопила зненацька. Вони не були готові", - наголосив генерал.

Як повідомляли "Ми-Україна", генерал-лейтенант Олександр Скіпальський заявив, що очільник ГУР МОУ Кирило Буданов та заяви, які він робить, викликають моральне задоволення.

Головне