Росіяни зменшили корабельне угруповання в Чорному морі через шторм, - Гуменюк

Росіяни зменшили корабельне угруповання в Чорному морі через шторм, - Гуменюк

російська федерація зменшила корабельне угрупування у Чорному морі. Погода критична для запуску літаків чи "Шахедів". Втім, ракетна загроза з боку окупантів не виключена.

Про це розповіла керівниця прес-центру сил охорони та оборони ОК "Південь" Наталія Гуменюк розповіла в ефірі "Ми-Україна".

“Раніше ми спостерігали понад 10 кораблів, зараз це 6 кораблів. Серед них один підводний ракетоносій, спорядження якого може сягати 4 ракет типу "Калібр". Це спосіб “залишатися на чергуванні” та нагадувати про власну присутність", – зазначила Гуменюк.

Вона додала, що, скоріш за все, вони не будуть застосовані, але ракетна загроза не виключається. Штормова погода критична і для літаків, не спостерігається і загроза "шахедів" через поривчастий вітер.

Нагадаємо, раніше Гуменюк розповіла, що окупанти навмисно обстрілюють поля, які самі ж росіяни і замінували. Це робиться для унеможливлення розвитку економіки у цих регіонах. Мова йде про Запорізьку на Херсонську області.

"Вони продовжують бити правобережжя з метою тероризму мирного населення. На жаль, є факти застосування керованих авіаційних бомб. Вони продовжують цю тактику. Вони б’ють по промислових потужностях регіону для того, щоб не дати можливість підняти голову і розвивати економіку на де окупованих територій”, – сказала вона.

За її словами, ворог обстріляв хлібозавод, молокозавод. В результаті було поранено цивільну особу, інша, на жаль, загинула під час обстрілу.

Як повідомляв "Ми-Україна" раніше, Резніков розповів, коли відбудеться контрнаступ української армії.

Головне