СБУ знешкодила мережу агентів російського ГРУ, які коригували ракетні удари по Дніпру

СБУ знешкодила мережу агентів російського ГРУ, які коригували ракетні удари по Дніпру

Контррозвідка Служби безпеки України (СБУ) викрила та знешкодила агентуру ворога, яка допомагала російській армії наводити ракети на об’єкти у Дніпрі. Спецпризначенці затримали семеро агентів ГРУ, інформує пресслужба відомства. 

Агентурна мережа збирала і передавала росіянам координати об’єктів критичної інфраструктури міста, у тому числі енергооб’єктів та нашої ППО. До ГРУ інформація потрапляла через резидента мережі, який виявився колишнім жителем Дніпра.  

“Ми системно відпрацьовуємо всіх, хто допомагає наводити російські ракети на наші міста. Кожен навідник чи коригувальник має усвідомити – його дії не залишаться без покарання. Агентам рф доведеться сповна відповісти за скоєне", – прокоментував затримання групи очільник СБУ Василь Малюк.

В оселях, де мешкали ворожі агенти, працівники правоохоронних органів виявили саморобну вибухівку, докази причетності до передачі даних ворогу та прокремлівські матеріали, зокрема літературу.

Нині слідчі відомства перевіряють, чи причетна затримана група агентів до влучання ракети у житлову багатоповерхівку у Дніпрі 14 січня

Як писав "Ми-Україна" раніше, фінське оборонне відомство заявило про надання рекордного за вартістю нового пакета військової допомоги Україні для її протистояння російській агресії.

Головне