Росіяни неохоче переходять на китайські авто після виходу з ринку західних брендів, - Reuters

Росіяни неохоче переходять на китайські авто після виходу з ринку західних брендів, - Reuters

Через війну, яку росія розв’язала в Україні торік у лютому, російський ринок покинула велика кількість західних автовиробників, серед яких Renault, Nissan та Mercedes. Цим явищем не могли не скористатись автобудівельні компанії з КНР - китайські авто вже вийшли на показник у 40% продажів нових автівок у рф. 

Як пише Reuters, такий розвиток подій не надо радує як пересічних росіян,так і місцевих дилерів.

Багато з них вважає, що якість китайських авто не дотягує до тієї, які демонструють західні конкуренти. Галузеві експерти наголошують, що виробникам з КНР треба докласти зусиль для зміцнення своєї репутації навіть попри зростання продажів. 

"Ми все життя прожили, орієнтуючись на європейські, японські, американські бренди і особливо не брали до уваги ринок Китаю, який розвивався з неймовірною швидкістю", - сказав Володимир Шестак, генеральний директор "Альтаїр-Авто" в м. Владивосток, дилерський центр якого спеціалізується на марках Mercedes-Benz та Geely.

Опитаний виданням експерт російського автопрому Сергій Асланян розповів, що в той час, як китайські авто все більше заповнюють нішу, відсутність репутації залишається проблемою.

"Так, тут у них майже немає конкурентів. Але це не означає, що люди швидко змінять свою думку", - наголосив він.

Свіжі статистичні дані свідчать на нарощування ринкової частки китайських брендів у січні-лютому до 37,15% порівняно з 9,48% роком раніше. Продажі європейських, японських і корейських брендів, що перебувають в процесі виходу з ринку рф, знизилися до 22,6% з 70%.

Водночас попри вихід великої кількості брендів з російського ринку, в країні діє так званий “паралельний імпорт”. Завдяки цьому механізму товари можуть бути імпортовані у рф без дозволу власника товарного знаку. На сьогодні до переліку товарів, які можна ввозити за цією схемою входять: автівки Tesla, Jeep та Bentley; двигуни для VW, Volvo та Nissan; шини; побутова техніка та товари Apple, Samsung та Sony, одяг, взуття, сумки, обладнання тощо.

Як писав "Ми-Україна" раніше, у березні російський суд арештував усі активи німецького автобудівельного концерну Volkswagen у рф.

Головне