Російська армія не може наступати: британська розвідка розповіла про причини

Російська армія не може наступати: британська розвідка розповіла про причини

В останні тижні брак артилерійських боєприпасів у росії загострився настільки, що на багатьох ділянках фронту діють надзвичайно каральні норми.

Про це йдеться в щоденному огляді розвідки Міністерства оборони Великої Британії на сторінці в Twitter.

"Це майже напевно було ключовою причиною того, що останнім часом жодне російське з'єднання не могло вести оперативно значущі наступальні дії", - йдеться в повідомленні.

За даними британської розвідки, рф вже вдалася до видачі старих запасів боєприпасів, які раніше вважалися непридатними для використання. Указом російського президента Володимира Путіна від 3 березня встановлено заходи для Мінпромторгу щодо повноважень керівників підприємств оборонно-промислового комплексу, які не виконують виробничих завдань.

"росія все частіше застосовує принципи командної економіки до свого військово-промислового комплексу, тому що вона визнає, що її оборонні виробничі потужності є ключовим уразливим місцем "спеціальної військової операції", яка дедалі більше виснажується", - зазначають в британському оборонному відомстві.

Як повідомляли "Ми-Україна" раніше, на початку 2023 року Іран передав росії близько 100 мільйонів куль і 300 тисяч снарядів, ймовірно, для війни проти України. За даними видання Sky News, вантажні судна Musa Jalil та Begey під російським прапором вийшли з іранського порту 10 та 12 січня. Вони йшли через Каспійське море та кілька днів зупинялися біля берегів Туркменістану. Причини цього невідомі. 27 січня кораблі зайшли в російський порт Астрахань, і залишили його лише 3 лютого.

Головне