Війська росії двічі атакували безпілотниками автозаправні станції у Дергачах на Харківщині, внаслідок чого поранено жінку, а працівник АЗС зазнав гострої реакції на стрес.
Про це повідомляє Харківська обласна прокуратура.
В обід 27 червня, для повітряної атаки ворог, попередньо, використав безпілотники типу "Італмас". Перший удар відбувся близько 13:40. Влучання зафіксували на території автотранспортного підприємства, де осколками пошкодило паркан АЗС та припарковані поруч автомобілі. Під час першої атаки обійшлося без постраждалих.
Менш ніж за годину, орієнтовно о 14:30, російські окупанти завдали повторного удару вже по території іншої автозаправної станції.
"Поранення дістала 41-річна жінка, яка в момент атаки перебувала у власному автомобілі на території АЗС. Також гостру реакцію на стрес отримав 34-річний працівник автозаправної станції", – розповіли в прокуратурі.
Нагадаємо, російські безпілотники атакували в ніч на 27 червня Охтирський район Сумщини, через що важкі поранення дістала 53-річна жінка, а ще дев'ятеро людей звернулися по медичну допомогу.
Як повідомляв "Ми-Україна" раніше, окупаційні війська рф виснажуються як морально, так і технічно під тиском ЗСУ, але командування ворога намагається компенсувати ці втрати за рахунок залучення нових сил.