Окупаційні війська росії 27 вересня здійснили атаки на північні райони Донецької області, використовуючи авіацію та танки.
Про це повідомляє Донецька обласна прокуратура у Telegram-каналі.
В цей день збройні підрозділи агресора вдарили по північних територіях області, включаючи Костянтинівку, Торецьк і Калинівку, що входять до Часовоярської громади.
За попередніми звітами, окупанти атакували цивільне населення за допомогою авіаційних бомб і танків.
Внаслідок цих атак загинув один місцевий мешканець. Також отримали поранення жінки у віці 61, 76, 81 року і 36-річний чоловік. Під час обстрілу люди перебували на вулиці та дістали ушкодження різного ступеня тяжкості. Усіх постраждалих госпіталізували.
Крім того, зруйновано чи частково пошкоджено понад 20 приватних будинків і господарський будівель. Громадянам повибивало вікна, двері, у деяких зруйнований дах. Також пошкоджено газопровід та електромережі
Правоохоронними органами розпочато досудові розслідування у кримінальних справах щодо порушень законів та норм військового міжнародного права.
![](/img/olds/2023/09/photo_2023-09-27_18-08-04-768x1024.webp)
![](/img/olds/2023/09/photo_2023-09-27_18-08-05-2-1024x768.webp)
![](/img/olds/2023/09/photo_2023-09-27_18-08-05-1024x768.webp)
![](/img/olds/2023/09/photo_2023-09-27_18-08-06-1024x768.webp)
![](/img/olds/2023/09/photo_2023-09-27_18-08-07-1024x768.webp)
Нагадаємо, минулої доби, 26 вересня, окупанти обстріляли п’ять районів Харківщини.
Ворог атакував Харківський, Богодухівський, Чугуївський, Куп’янський та Ізюмський райони.
Внаслідок обстрілів Вовчанська Чугуївського району госпіталізували у важкому стані 65- річного чоловіка. У місті пошкоджено житловий будинок, господарчі споруди, сталася лісова пожежа.
У смт Вільча, селі Лиман та Синельникове Чугуївського району через ворожі обстріли пошкоджені приватні житлові будинки та господарчі споруди.
![](https://i3.ytimg.com/vi/59XPU3mGb1k/maxresdefault.jpg)
Як повідомляв "Ми-Україна" раніше, росіяни намагаються розкачати українське суспільство зсередини і використовують для цього соціальну мережу Tik-Tok.