Бої на кордоні: РДК і легіон "Свобода Росії" заявили про початок другої фази рейду

Бої на кордоні: РДК і легіон

Легіон "Свобода Росії" записав відеозвернення, підтвердивши інформацію росЗМІ про бойові зіткнення в Бєлгородській області рф. Бійці кажуть, що йдуть звільняти всю росію.

Відео оприлюднили у Telegram-каналі легіону.

"Ми, легіон "Свобода Росії", зараз перебуваємо біля кордону нашої Батьківщини. Дуже скоро ми висунемося знову на територію Росії, щоб принести свободу, мир і спокій. Грайворон - це лише початок. Внаслідок боягузливості путінських військових шакалів нам дісталося багато трофеїв, завдяки цьому ми зможемо більше озброїти наших побратимів", - говорить один з бійців.

Крім того, звернення записали і бійці "Російського добровольчого корпусу" (РДК). Вони заявляють, що знову ведуть бої на території РФ, "зовсім скоро опиняться на околиці Шебекіного". 

"Перебувайте в будинках і не хвилюйтеся! Бійці РДК не воюють з мирним населенням", - говорить боєць у відеозверненні.

Нагадаємо, вранці 1 червня в Бєлгородській області  в районі російського прикордонного пункту "Шебекіно" відбуваються бої.

Також у російських пабліках пишуть, що Маслова Пристань перекрила дорогу в бік Шебекіно.

Перед цим у самому місті був нічний обстріл. Попередньо, один із снарядів потрапив до будівлі місцевого МВС.

Перед цим було організовано часткову евакуацію, і частину жителів вирішили залишити місто.

Довідка.

22 травня легіон “Свобода Росії” та “РДК” провели операцію на території Бєлгородської області. Вона тривала, зокрема, для створення “смуги безпеки” для захисту цивільних українців.

“Так, 22 травня “Русский добровольческий корпус” та “Легион Свобода России”, які складаються з громадян російської федерації розпочали операцію по звільненню цих територій Білгородщини від так званого режиму Путіна і відсування супротивника з метою створення певної смуги безпеки для захисту українського цивільного населення”, – розповів представник ГУР.

Згодом у Бєлгородській області місцева влада оголосила, що ввела правовий режим контртерористичної операції.

Як писав "Ми-Україна" раніше, у Повітряних силах розповіли про атаку "Іскандерами" Києва.

Головне