Пригожин не може виконати обіцянку "захопити Бахмут", тому шукає винних, - ГУР МО

Пригожин не може виконати обіцянку

Анонсоване ватажком "групи Вагнера" Євгеном Пригожиним виведення найманців ПВК з Бахмуту є його спробою перекласти свій провал із захоплення міста на когось іншого. В Головному управлінні розвідки Міноборони вважаються, що заява Пригожина не призведе до виходу "вагнерівців" з населеного пункту.

Таку думку озвучив представник ГУР МО Андрій Черняк в коментарі "РБК-Україна".

"Пригожин не буде виводити "вагнерівців" з Бахмута. Ці заяви зроблені ним на фоні того, що він не може виконати чергову обіцянку - захопити Бахмут до 9 травня. Тому він зараз намагається зробити когось винним у цьому, адже він зараз розуміє, що вже не може дотриматися свого слова", - пояснив він.

Черняк додав, що наразі розвідувальне відомство не фіксує жодних відводів військ у районі Бахмута. Також він підтвердив наявність проблем із забезпечення найманців ПВК боєприпасами, але уточнив, що "скільки б їм не давали - їм не буде достатньо".

Нагадаємо, речник Східного угрупування військ Сергій Череватий пояснив, що Пригожин часто робить різні епатажні заяви задля приведення уваги до своєї постаті. Він додав, що проблема ПВК "Вагнер" полягає не у дефіциту снарядів, а у нестачі людей, а тому угруповання і шукає привід для виходу.

Окрім того, він додав, що заява Пригожина не призвела до зниження інтенсивності боїв у Бахмуті - "вагнерівці” і далі роблять все, щоб захопити місто до 9 травня".

Як писав "Ми-Україна" раніше, 5 травня Пригожин заявив, що 10 травня найманці ПВК підуть з Бахмуту через нестачу боєприпасів. Полишені ними позиції будуть передані підрозділам регулярної армії рф.

Пригожин додав, що відповідне звернення та прохання про допомогу з усуненням “снарядного голоду” він направив до російського Міноборони. Ватажок "вагнерівців" підкреслив, що патронів залишилося – не на тижні, а на дні.

Головне

Ірина Фаріон померла в лікарні Львова після скоєного на неї замаху. Про це повідомили в пресслужбі Першого медичного обʼєднання Львова, передає кореспондентка телеканалу "Ми-Україна" Олександра Стасишин.