Пригожин більше не може набирати нових ув'язнених у ПВК "Вагнера", - британська розвідка

Пригожин більше не може набирати нових ув'язнених у ПВК

Угруповання "Вагнера", яке належить Євгену Пригожину, втратило на війні в Україні половину набраних ув'язнених і не може набирати нових через заборону російської влади. ПВК буде змушена скоротити свою активність на фронті.

Про це йдеться в щоденному звіті розвідки Міністерства оборони Великої Британії. Як зазначається, останніми тижнями очільник групи "Вагнера" Євген Пригожин, ймовірно, втратив доступ до вербування в російських в'язницях. Це могло статися через суперечки з керівництвом Міноборони росії. Цілком ймовірно, що Пригожин спрямовує зусилля з вербування на вільних російських громадян.

За даними розвідки Британії, з початку березня приватна військова компанія "Вагнера" створила виїзні групи в спортивних центрах. Це стосується не менш ніж 40 населених пунків по всій території російської федерації. Останніми днями вагнерівські вербувальники в масках також проводили бесіди про кар'єру в московських вишах. Там роздавали анкети під назвою "анкета молодого бійця". Вони потрібні для збору контактних даних зацікавлених студентів.

"Близько половини ув'язнених, яких група "Вагнер" вже направила до України, швидше за все, стали жертвами, і нові ініціативи навряд чи компенсують втрату потоку ув'язнених. Якщо заборона збережеться, Пригожин, швидше за все, буде змушений скоротити масштаби чи інтенсивність операцій групи "Вагнера" в Україні ", - вважають у Міноборони Британії.

Як повідомляли "Ми-Україна" раніше, аналітики Інституту вивчення війни розповіли, що очільник ПВК “Вагнера” Євген Пригожин не поверне прихильності російського президента Володимира Путіна. Саме тому підриваються його амбіції та на нього скидають провини за невдачі на фронті.

Головне