Президент Бразилії запропонував віддати Крим росії: Зеленський не може хотіти всього

Президент Бразилії запропонував віддати Крим росії: Зеленський не може хотіти всього

Президент Бразилії Луїс Інасіу Лула да Сілва запропонував Україні віддати Крим росії. На його думку, це сприятиме закінченню війни, пише Le Figaro.

Да Сілва, спілкуючись з журналістами, заявив, що світу потрібен спокій, тому Путін повинен подумати щодо свого вторгнення в Україну. А щодо Зеленського президент Бразилії заявив, що "він не може хотіти всього".

"(Путін) не може захопити територію України. Можливо, ми обговоримо Крим. Але про те, що він ще вторгся, він має подумати... Зеленський теж не може хотіти всього... Світу потрібен спокій... Ми повинні знайти рішення", - заявив да Сілва.

Нагадаємо, росія окупувала український півострів Крим у 2014 році. Переважна більшість країну світу не визнали Крим російським. Наразі Україна відкрито говорить про свій намір повернути Крим. Звільнення українського півострова від окупантів може початися з контрнаступом Збройних сил України. Однак партнери України закликають владу спробувати вирішити це питання дипломатичним шляхом, а не силою.

Як повідомляли “Ми-Україна”, самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко запропонував припинити бойові дії в Україні “обом сторонам” конфлікту. Він заявив, що “націоналістів” в Україні більше немає, а люди з обох сторін не розуміють, за що воюють. При цьому він додав, що у разі необхідності росія зможе використовувати всі види зброї. В ОПУ Лукашенко нагадали, що Україна має цілковите право передислоковувати свої війська і техніку у своїй країні, як вважає за потрібне.

Головне

Ірина Фаріон померла в лікарні Львова після скоєного на неї замаху. Про це повідомили в пресслужбі Першого медичного обʼєднання Львова, передає кореспондентка телеканалу "Ми-Україна" Олександра Стасишин.