Погані новини для пропагандистів: Залужний розвінчав фейк про своє поранення

Погані новини для пропагандистів: Залужний розвінчав фейк про своє поранення

Головнокомандувач Збройних сил України Валерій Залужний здоровий та не отримував жодних поранень, про які пише останнім часом російська пропаганда.

Про це повідомив полковник ЗСУ, блогер Анатолій Штефан "Штірліц" у своєму Telegram-каналі. Полковник продемонстрував відео, на якому Залужний дякує всім українцям за підтримку. Головнокомандувач заявив, що переконаний у перемозі нашої країни над російськими загарбниками.

"Погані новини для рашнпропаганден! Валерій Федорович почуває себе добре і продовжує планувати звільнення українських земель від російських окупантів! З Головнокомандувачем разом, і тільки вперед до нашої спільної Перемоги", - написав блогер.

Як повідомляли "Ми-Україна" раніше, Валерій Залужний у вівторок, 23 травня, провів телефонну розмову з верховним головнокомандувачем Обʼєднаних збройних Сил НАТО генералом Крістофером Каволі. Ключовою темою обговорення була необхідність посилення протиповітряної оборони, в тому числі за допомогою винищувачів F-16, та збільшення кількості боєприпасів.

Також Залужний розповів про кількісний та якісний склад українського війська і про ініціативу посилення української морської піхоти за рахунок створення нових бригад.

Раніше головнокомандувач Збройних Сил України Валерій Залужний повідомив США про ефективність зенітно-ракетного комплекту “Patriot”, який знищив сім російських аеробалістичних ракет “Кинджал”. Також він додав, що Україна розраховує отримати від союзників додаткові системи протиповітряної оборони, які дозволять посилити захист українського неба.

Крім того Валерій Залужний обговорив з Міллі питання постачання Україні озброєння та боєприпасів, зокрема далекобійних снарядів. 

Головне