Першим островом у світі з нульовими відходами став грецький Тілос

Першим островом у світі з нульовими відходами став грецький Тілос

Першим островом у світі з нульовими відходами став грецький Тілос, що розташований в Егейському морі. Тро це повідомляє The Mayor. Це невеличкий острів, де проживає близько 750 людей.

Міська влада Тілоса разом із компанією Polygreen розпочала проєкт із перероблення відходів у 2021 році. Тоді ж запровадили проєкт Just Go Zero. У такий спосіб вдалося утилізувати майже всі типи відходів за допомогою системи сортування і перероблення.

Після цього приципів сортування навчили місцевих мешканців, які живуть у чотирьох громадах. Домогосподарствам і підприємствам роздали спеціальні пакети з QR-кодом для сортування сміття.

Відходи почали збирати "від дверей до дверей", тож тепер 90% відходів острова Тілос переробляють, а всі сміттєзвалища вивели з експлуатації.

Нагадаємо, Японія пережила найспекотніші пів року у своїй історії. Температурні показники, зафіксовані в період з січня по липень 2023 року, виявились найвищим від початку проведення в країні метеорологічних спостережень,тобто від кінця ХІХ століття. 

Як писав “Ми-Україна” раніше, за умови відсутності обмежень на викиди парникових газів Кіпр може втратити близько 30% своїх пляжів до 2100 року. Щобільше, ще 72% пляжної території будуть розмиті до половини своєї ширини.

Головне