Опитування в "Дії" мають великий вплив на кінцеве рішення, - Банік

Опитування в

Опитування у застосунку "Дія" дають можливість охопити величезну кількість українців. Голосування дійсно впливає на кінцеве рішення.

Про це розповів керівник із розвитку електронних послуг у Міністерстві цифрової трансформації України Мстислав Банік в ефірі марафону "Єдині новини" на телеканалі "Ми-Україна". За його словами, наймасовішим у "Дії" стало опитування щодо вихідного дня 8 березня. Воно зібрало близько 2,1 млн голосів.

"Також популярним було опитування щодо володіння зброєю - 1,7 млн голосів і дата Різдва - 1,5 млн голосів. Це все впливає безпосередньо на рішення. Волевиявлення в такій кількості все-таки впливає на закон, який буде відповідним. Чому це важливо? Тому що з одного боку, дійсно, люди можуть впливати на такі рішення, з іншого боку, вони підтверджують, що "Дія" є способом охопити таку величезну кількість людей", - пояснив Банік.

Як повідомляли "Ми-Україна" раніше, очільник Мінцифри Михайло Федоров розповів, що Міністерство цифрової трансформації України тестує ChatGPT для надання послуг українцям у “Дії”. Також Федоров розповів, що впровадження ChatGPT в “Дію” буде відбуватися у співробітництві з компанією Microsoft. Наразі Мінцифри обговорює впровадження чат-бота в роботу контакт-центру Міністерства цифрової трансформації. Згодом ChatGPT будуть використовувати для аналізу послуг, за якими звертаються громадяни України, щоб додавати їх в електронні сервіси держави.

Крім того, у застосунку “Дія” стартувало нове голосування, присвячене перейменуванню Південної залізниці. Ця гілка “Укрзалізниці”, як і Південно-Західна, отримала найменування за географічною прив’язкою до Російської імперії, хоча територіально вони обидві розміщені у зовсім інших регіонах.

Головне