ОП: ООН сьогодні остаточно обнулила залишки репутації

ОП: ООН сьогодні остаточно обнулила залишки репутації

Радник керівника Офісу президента Михайло Подоляк прокоментував реакцію ООН на підрив Каховської ГЕС росіяни, а точніше її відсутність. Замість засудження теракту організація сьогодні "святкує" день російської мови.

"ООН сьогодні остаточно обнулила свої залишки репутації. Настільки неадекватно реагувати на великомасштабну екологічну катастрофу - безпекову катастрофу у Східній Європі, і демонструвати, що ви не розумієте, що терорист під назвою російська федерація це зробив свідомо – виглядає дивно", - наголосив він в ефірі "Ми-Україна".

Подоляк підкреслив, що ООН та МАГАТЕ, на його думку, абсолютно не виконують своїх функцій. Проте звертатись до них потрібно щонайменше для того, що офіційно зафіксувати злочини рф. Саме з цієї причини українська сторона ініціювала скликання Радбезу ООН.

"Безумовно там буде істерика у Небензі (постпред рф в ООН - ред) та у зовнішньополітичного відомства. Але між тим сам факт треба зафіксувати, публічно про це сказати. Через ООН цей факт фіксації піде в країни Глобального півдня. Ми маємо зафіксувати юридичний початок фіксації злочину геноцидного типу, який має призвести до певних ордерів МКС і це буде однозначно. Третя складова - інформаційна", - пояснив він.

Як писав "Ми-Україна" раніше, у Міноборони повідомили, що здійснюючи підрив дамби на Каховській гідроелектростанції ворог розраховував досягти одразу декілька цілей. До їх числа входить спроба завадити деокупації території українським військом та зміщення акцентів з поразки на Бахмустькому напрямку.

Головне