Олімпіада-2024 - без росіян та білорусів: Сейм Литви ухвалив резолюцію

Олімпіада-2024 - без росіян та білорусів: Сейм Литви ухвалив резолюцію

У Литві Сейм ухвалив резолюцію, яка закликає не допустити повернення російських та білоруських спортсменів до Олімпіади у 2024 році. Відповідне повідомлення було опубліковане у офіційному акаунті литовського Сейму у Twitter.

"Сейм Литви одноголосно ухвалив резолюцію про заборону участі спортсменів російської федерації та республіки білорусь на Олімпійських іграх та інших міжнародних змаганнях", - йдеться у повідомленні.

Спікер Сейму Вікторія Чміліте-Нільсен під час ухвалення резолюції наголосила, що "для представників країн-агресорів не може бути нейтрального прапора, поки триває жорстока війна росії в Україні".

Нагадаємо, Верховна Рада України звернулася до міжнародної спільноти з пропозицією заборонити участь російських і білоруських спортсменів у міжнародних спортивних змаганнях. Зокрема, це стосується їхньої участі у Олімпійських іграх-2024 у Парижі. Згодом у МОК заявили, що не розглядають питання участі російських і білоруських спортсменів в Олімпіаді-2024

Як повідомляли "Ми-Україна", бойкот Олімпіади-2024 у Парижі українськими спортсменами – крайній захід, вважає срібний призер Олімпійських ігор Валерій Андрійцев.

Головне