Окупанти готують провокацію на хімзаводі Армянська в Криму: які можуть бути наслідки

Окупанти готують провокацію на хімзаводі Армянська в Криму: які можуть бути наслідки

Росіяни готують провокацію на хімзаводі "Кримський Титан", який розташовується у місті Армянськ, на півночі тимчасово окупованого Криму. Про це розповів очільник Херсонської ОВА Олександр Прокудін.

Спираючись на дані сил спротиву, він розповів, що росіяни стягнули на територію підприємтсва вибухівку і мінують територію.

"Мінування заводу відбувається, аби зупинити Збройні Сили України, а також звинуватити Україну в екологічному тероризмі. Також окупанти мають на меті здійснити військово-політичний тиск на нашу державу та світову спільноту", - розповів голова ОВА.

Він наголосив, що українська сторона не збирається допускати черговий випадок екологічного шантажу. Відповідні органи та відомства фіксують усі дії росіян, здійснюють постійний моніторинг ситуації та готові швидко реагувати на всі потенційні загрози.

"Ми прекрасно усвідомлюємо, що спричинить ймовірний вибух на заводі. Це буде другий Чорнобиль. Викид в атмосферу тисяч тонн отруйних речовин призведе до смертельної небезпеки людей та довкілля", - наголосив Прокудін.

Він підкреслив, що у разі вибуху на "Кримському титані" постраждають люди, що живуть на території півострова та як мінімум жителі семи областей України. Шкоди від потенційної провокації зазнає також Туреччина і сама рф.

Як відомо, про підготовку російськими окупантами на хімзаводі в Армянську попереджали днями агенти партизанського руху "АТЕШ".

https://twitter.com/AteshOrg/status/1663819846369386500

Як писав "Ми-Україна" раніше, у Повітряних Силах заявили, що Україна не може завдавати ударів по пунктах дислокації оперативно-тактичних ракетних комплексів “Іскандер”. Все тому, що вони знаходяться на території росії і це б порушило взяті на себе Україною зобов’язання перед міжнародними партнерами.

Головне