Обстріл Краматорська: в лікарні померла 16 річна дівчина

Обстріл Краматорська: в лікарні померла 16 річна дівчина

Російські загарбники 29 квітня обстріляли Краматорськ, в результаті постраждала 16-річна дівчина. Лікарі протягом тижня боролися за її життя, але врятувати потерпілу не вдалося. Про це повідомляє очільник Краматорської міської військової адміністрації Олександр Гончаренко.

За його словами, неповнолітня перебувала в медичному закладі у тяжкому стані. 

“Дівчинка, яка була поранена внаслідок російського удару по Краматорську 29 квітня, померла у лікарні. Цього літа дівчина мала святкувати свій 17-й день народження”, - написав Гончаренко.

Зазначається, що Ліза Невара - донька лікаря-отоларинголога Джона Невари. Рік тому сім'я евакуювалася на Черкащину, де Джон Невара очолив сільський фельдшерський пункт, але 8 березня цього року лікар раптово помер. Дівчинка разом з мамою повернулися до Краматорська, але від рук російських загарбників зазнали тяжких поранень під час обстрілу.

Нагадаємо, що на 32 році життя на війні загинув соліст балету Одеського національного академічного театру опери й балету Ростислав Янчишен.

Як писав “Ми-Україна” раніше, внаслідок ворожої атаки Херсонщини у середу, 3 травня, загинув відомий лікар-онколог Олександр Моргунов.

Головне