Обшуки у Київметрополітені та Метробуді: слідчі шукають винних у затопленні метро

Обшуки у Київметрополітені та Метробуді: слідчі шукають винних у затопленні метро

У  "Київському метрополітені" вранці у середу, 13 грудня, відбуваються обшуки. Окрім того, слідчі дії правоохоронні органи нині проводять також у "Метробуді" та низці підрозділів КМДА. 

Як повідомили у пресслужбі поліції Києва, обшуки здійснюються задля встановлення осіб, з вини яких раніше цього місяця стались втрата герметичності тунелю столичного метро з подальшим його затопленням. 

"13 грудня слідчі поліції Києва розпочали проведення одночасних обшуків у рамках кримінального провадження за кваліфікацією "Службова недбалість" (ч. 2 ст. 367 КК України) у комунальних установах міста та на приватному підприємстві", - вказано у повідомленні. 

Правоохоронці перевірятимуть також наявність прорахунків під час здійснення проєктування, власне будівництва та експлуатації постраждалого відрізку лінії метрополітену. 

Нагадаємо, раніше у КМДА заявляли, що надзвичайної події в метро Києва не сталося, її вчасно попередили. Міська влада заявила, що техпрацівники комунального підприємства ще з кінця листопада спостерігали потрапляння води та винос піску в тунелі між станціями "Деміївська" і "Либідська" на ділянці 14 метрів. А з'явилась загроза руйнування тунелю було прийнято рішення щодо зупинення транспорту руху потягів метрополітену. 

Як писав "Ми-Україна" раніше, столична влада запустила 97 наземних маршрутів, які дублюють закриту ділянку "синьої" гілки метро від станції "Теремки" до "Либідської". Зачинені станції "синьої" гілки метро надалі працюватимуть як укриття

Головне

Ірина Фаріон померла в лікарні Львова після скоєного на неї замаху. Про це повідомили в пресслужбі Першого медичного обʼєднання Львова, передає кореспондентка телеканалу "Ми-Україна" Олександра Стасишин.