Об'єкти паливно-енергетичного сектору можуть бути під прицілом ворога – Ігнат

Об'єкти паливно-енергетичного сектору можуть бути під прицілом ворога – Ігнат

Можна припустити, що об'єкти паливно-енергетичного сектору України все ж таки будуть під прицілом російської федерації.

Про це зазначив речник командування Повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат.

"Як відомо, під час минулої атаки був атакований Кременчуцький нафтопереробний завод, тому можна робити певні припущення, що об'єкти паливно-енергетичного сектору все ж таки будуть під прицілом у ворога", - зазначив він.

Водночас речник зазначив, що вже є повідомлення від енергетиків про те, що ворогом було атаковано об'єкти критичної інфраструктури, зокрема об'єкти енергетики.

"Тому до цього теж потрібно готуватися, бо вже настала осінь, незабаром опалювальний сезон, і ворог, можливо, не відмовиться від планів завдавати ударів саме по таких об'єктах", – резюмував речник Повітряних сил ЗСУ.

Нагадаємо, російська армія вранці 21 вересня вперше за останні пів року атакувала український енергетичний об’єкт, заявив голова Міненерго Герман Галущенко. Міністр розповів, що в Україні ремонтна кампанія енергетичної інфраструктури вже на фінішній прямій та додав, що вона дійсно була “найскладніша” в історії держави. До старту опалюваного сезону енергосистема буде готова повністю, як з точки зору генерації, так і – з передачі електроенергії.

Очільник енергетичного відомства Галущенко наголосив, що на сьогодні важко оцінити масштаби майбутніх ударів, “будемо це робити по ходу атак”.

Як повідомляли “Ми-Україна” раніше, речник Повітряних сил Збройних сил України Юрій Ігнат заявив, що наша ППО в ніч проти 21 вересня непогано відпрацювала. На питання про те, чого добивається ворог, Юрій Ігнат нагадав про вчорашню атаку на Кременчуцький нафтопереробний завод.

Головне