Нацгвардійці показали, як уразили 18 танків ворога за одну операцію (відео)

Нацгвардійці показали, як уразили 18 танків ворога за одну операцію (відео)

Українські військові провели масштабну операцію проти бронетехніки окупантів, результатом якої стало ураження 18 танків. Про це повідомили у підрозділі Lasar's Group НГУ.

Командир екіпажу аеророзвідки на псевдо"Домінік" розповів, що перед виконанням завдання військові провели тривалу підготовку та детально спланували всі етапи операції.

"Це була така крута місія, до якої ми тиждень готувалися, літали, перевіряли, чи вони знаходяться там. А в момент цієї місії, коли вже підключили і артилерію, і наші бомбаери, і ці всі 18 танків, можна сказати, по кожнім з них щось прилетіло. І це була доволі крута така місія, і це запам'яталося більше за все", – зазначив українських захисник.

В спецоперації брали участь екіпажі ударних безпілотників Lasar's Group, а також артилерійські підрозділи, які діяли спільно з нацгвардійцями.

"Завдяки цьому по кожному танку було завдано удару. Більшість техніки вдалося знищити", - підкреслив "Домінік".

Як писав "Ми-Україна" раніше, пілоти батальйону безпілотних систем SIRIUS 118 ОМБ встановили абсолютний загальноукраїнський рекорд знищивши у небі 61 російський БпЛА “Молнія".

Головне