На окупованому Лівобережжі Херсонщини ворог відчуває нестачу боєприпасів, - Гуменюк

На окупованому Лівобережжі Херсонщини ворог відчуває нестачу боєприпасів, - Гуменюк

Окупантам суттєво бракує снарядів та техніки на лівому березі. Як пояснила керівниця Об'єднаного пресцентру Оперативного командування "Південь" Наталія Гуменюк, це явище виникло через успішну бойову роботу Сил оборони України.

"На лівому березі ворог відчуває суттєву нестачу снарядів і техніки, оновлення якої потребує, звісно, у зв'язку з нашою бойовою роботою Ми продовжуємо нашу контрбатарейну боротьбу і зачищаємо позиції ворога а лівому березі", - розповіла вона.

Завдяки діям українських захисників у росіян виникли неабиякі проблеми з логістикою.

"З морськими шляхами там взагалі все дуже складно, у них фактично зовсім не має можливості там підтягувати додаткові боєприпаси та техніку. Їм залишається лише материкова частина тимчасово окупованих областей, і вони намагаються межувати з цивільним населенням для того, щоб не бути ураженим і щоб колони військової техніки були під захистом", - додала Гуменюк.

Нагадаємо, українські військові 29 липня завдали ще одного удару по Чонгарському мосту, який сполучає материкову територію України з окупованим Кримом. Цей факт підтвердив СтратКом ЗСУ. 

До того два мости у районі Чонгару зазнавали атаки 22 червня. Другий удар припав на “старий” міст через Сиваш. Окупанти звинуватили в ударі українську армію, заявивши, що вони використали для цього Storm Shadow.

Як писав "Ми-Україна" раніше, нова атака дронами по Москві відбулась під ранок неділі, 30 липня. Міська влада столиці рф заявляє про “незначні” руйнування офісних будівель в діловому районі міста “Москва-Сіті”.

Головне