На окупованій Луганщині бюджетники будуть шукати безпілотники у небі

На окупованій Луганщині бюджетники будуть шукати безпілотники у небі

Бюджетники на ТОТ Луганщини патрулюватимуть небо замість засобів протиповітряної оборони або станцій радіоелектронної боротьби. Про це повідомив голова місцевої ОВА Артем Лисогор.

"Замість ППО або станцій РЕБ на вулиці, зокрема у Ровеньках та Довжанську, виведуть працівників бюджетної сфери. Протягом наступних двох тижнів чергові групи патрулюватимуть небо, шукаючи безпілотники", - розповів він.

До запровадження таких нестандартних заходів окупантів спонукали декілька пожеж на базах та нафтосховищах й інших неприємностей на територіях, які поки що перебувають під їхнім контролем.

Лисогор розповів також про провальні спроби російських солдатів взяти Білогорівку штурмом. За його даними, Сили оборони України щоденно відбивають атаки та зупиняють ворога на підступах до селища у Лисичанській громаді.

"Українські захисники роблять все можливе в цій оборонній операції, знижуючи атакуючий потенціал ворога. Противник зазнає втрат в особовому складі і техніці, знижується його моральний стан", - наголосив очільник Луганської ОВА.

Нагадаємо, 28 квітня ранок у Севастополі розпочався з вибухів та масштабної пожежі, яку було видно з усіх куточків міста. Так звана місцева “влада” заявила, що вогонь охопив резервуари з паливом в мікрорайоні Козача бухта після влучання в об’єкт невідомих безпілотників. Площа пожежі склала близько 1000 кв.м, їй присвоїли 4 клас – найскладніший

Через цей інцидент серед населення і військових тимчасово окупованого росіянами Криму і Севастополя ширяться панічні настрої.

Як писав "Ми-Україна" раніше, у РНБО пояснили, чому росія “брязкає” ядерною зброєю.

Головне