На марафоні в Берліні встановили новий світовий рекорд

На марафоні в Берліні встановили новий світовий рекорд. Його встановила ефіопська легкоатлетка Тігіст Ассефа.

Про це повідомили World Athletics.

Cпортсменка пробігла Берлінський марафон за 2 години 11 хвилин та 53 секунди. Ассефа майже на шість хвилин випередила Шейлу Чепкіруї з Кенії, а третє місце посіла спортсменка Магдалена Шаурі із Танзанії.

Попередній рекот встановила у 2019 року Бріджіт Косгей із Кенії, вона пробігла Чиказький марафон за 2:14:04 години.

Як писали "Ми-Україна" раніше, у британському Манчестері, де триває чемпіонат світу-2023 з параплавання, розіграли медалі п’ятого дня змагань. Збірна України, яка до цього здобула вже 26 нагород, завоювала ще 14 медалей: п’ять золотих, дві срібні та сім бронзових.

Другий світовий рекорд на цьому чемпіонаті світу підкорився Данилові Чуфарову. Українець перевершив досягнення Роґіра Дорсмана, пропливши 200 метрів комплексним стилем у класі SM11 (серед спортсменів із порушеннями зору) за 2:18.16 хвилини та скинувши з попереднього рекорду 0.31 секунди. Сам нідерландець фінішував другим, а трійку призерів замкнув інший українець Михайло Сербін.