У місті Галич на Івано-Франківщині рятувальники виявили та підняли з Дністра тіло хлопця 2013 року народження, який зник 22 червня, коли пішов з другом на берег річки.
Про це повідомили в ДСНС Прикарпаття.
За попередніми даними, 12-річний хлопець близько 13:00 перебував на березі Дністра разом зі своїм однолітком. Після цього він не повернувся додому. Повідомлення про його зникнення надійшло до Служби порятунку ввечері 22 червня.
До проведення пошукових заходів залучили 37 осіб та шість одиниць техніки. ДСНС залучили на пошукову операцію 19 рятувальників і чотири одиниці спецтехніки. Також до пошуків неповнолітнього долучилися водолази мобільно-рятувального центру швидкого реагування зі Львова.
Також для пошуку дитини використовували дрон, за допомогою якого обстежили близько двох км русла річки нижче за течією від місця ймовірного утоплення. Гірські рятувальники на катамарані перевірили понад сім км водної поверхні, а водолази дослідили 6000 кв. м. дна річки.
Крім того, психолог ДСНС надав підтримку дев'ятьом членам родини та близьким загиблого хлопця.
До пошуків також долучилися правоохоронці та місцеві жителі. Було сформовано сім пошукових груп, які обстежували берегову лінію Дністра вниз за течією. Загалом учасники операції пройшли близько чотирьох кілометрів уздовж річки.
Як писав "Ми-Україна" раніше, в ДСНС наголосили, що в Україні з початку червня втонули у водоймах понад 53 людини, десять з них - діти.