На Дніпропетровщині ввели нові графіки відключення світла

На Дніпропетровщині ввели нові графіки відключення світла

По всій Україні для промислових та побутових споживачів діятимуть планові обмеження – графіки погодинних відключень. Про це повідомляє пресслужба "Укренерго".

Відомо, що з 13:00 у Дніпропетровській області застосовані аварійні відключення.

Варто зауважити, що у Києві, Київській, Сумській, Полтавській, Харківській, Донецькій, Житомирській, Черкаській, Чернігівській, Кіровоградській, Запорізькій, Дніпропетровській областях з 13:00 до 23:00 введено збільшений обсяг обмежень.

"Причина – недостатня ефективність вже застосованих обленерго заходів обмеження споживання" - йдеться в повідомленні.

Зазначається, що відключення в Дніпропетровській області відбуваються через складну ситуацію в енергосистемі.

Нагадаємо, що графіки погодинних відключень в Україні 24 лютого діятимуть упродовж всієї доби, однак надвечір - з 19:00 до 23:00 - їхні обсяги будуть збільшені. Як інформує "Укренерго", причина - наслідки масованих атак російських агресорів на енергетичну інфраструктуру України.

Як повідомляли "Ми-Україна", відключення світла в Україні будуть застосовуватися у вівторок, 25 червня, впродовж всієї доби.

Головне

Ірина Фаріон померла в лікарні Львова після скоєного на неї замаху. Про це повідомили в пресслужбі Першого медичного обʼєднання Львова, передає кореспондентка телеканалу "Ми-Україна" Олександра Стасишин.