Може належати росії: у Румунії виявили уламки ще одного дрона

Може належати росії: у Румунії виявили уламки ще одного дрона

У Румунії військові виявили нові фрагменти безпілотника, який може належати російським окупантам. Про це повідомили у пресслужбі Міністерства оборони Румунії.

За даними відомства, фрагменти БПЛА знайшли за 2,5 км від міста Плауру. Військові вже взяли район під охорону. На місці події працюють експерти - вони зберуть фрагменти БПЛА та відправлять на аналіз та експертизу.

"Міністерство національної оборони рішуче засуджує напади, здійснені російською федерацією на окремі об’єкти та елементи цивільної інфраструктури в українських портах на Дунаї. Ці напади є невиправданими та серйозно суперечать нормам міжнародного гуманітарного права, будучи військовими злочинами", - зазначили у відомстві.

Також на інцидент вже відреагував президент країни Клаус Йоганніс. Він заявив, що порушення суверенного повітряного простору Румунії є неприпустимим.

"Абсолютно неприйнятне порушення суверенного повітряного простору Румунії! Я рішуче засуджую цей інцидент, спричинений атаками рф на українські порти на Дунаї", - наголосив румунський президент.

Як повідомляли "Ми-Україна", Румунія після падіння уламків дронів під час атаки росії на порти в Одеській області посилить безпеку в прикордонних з Україною районах.

Головне