Молдова звинуватила росію у спробі повалити уряд в країні

Молдова звинуватила росію у спробі повалити уряд в країні

Росія цієї весни намагалася повалити проєвропейський уряд у Молдові та привести до влади свої сили. Про це заявила президентка країни Мая Санду в інтервʼю телеканалу "Молдова-1".

"Плани повалення уряду були на цю весну, але вони провалилися, в тому числі завдяки тому, що ми мали достатню інформацію, і пильності наших органів" - заявила Санду.

При цьому вона висловила впевненість, що росіяни не полишать своїх спроб змінити владу у Молдові.

"Конкретної інформації про це у мене немає. Будуть зроблені нові спроби, так як плани Кремля очевидні - це зміна уряду в Кишиневі на проросійське і використання Республіки Молдова проти України в цій війні", - наголосила Санду.

Варто зазначити, що раніше Мая Санду заявила про намір Молдови якомога швидше вступити в Європейський Союз. За її словами, це дозволить країні захиститися від російської загрози. Президентка Молдови розраховує на початок переговорів про вступ у найближчі місяці.

Як повідомляли "Ми-Україна", Президент України Володимир Зеленський розповів про створення російською владою плану руйнування політичної ситуації у Молдові. За його словами, українським розвідникам вдалося перехопити російські документи, які свідчать про наміри рф дестабілізувати ситуацію у Молдові. Згодом цю інформацію підтвердили у службі розвідки та безпеки Молдови.

Головне