Молдова продовжила надзвичайний стан ще на 60 днів

Молдова продовжила надзвичайний стан ще на 60 днів

У Молдові з 2 жовтня продовжили режим надзвичайного стану ще на 60 днів. Про це повідомили на Мoldpres.

На пропозицію уряду парламент у четвер голосами 57 депутатів затвердив проєкт ухвали, який передбачає продовження режиму НС. Парламентська опозиція бойкотувала пленарне засідання, йдеться у повідомленні.

Міністр внутрішніх справ Адріан Ефрос аргументував у парламенті необхідність продовження НС "постійними та реальними ризиками на адресу безпеки Республіки Молдова".

"Російські збройні сили вже посилили атаки крилатими ракетами та безпілотниками на енергетичну інфраструктуру України, що може порушити електропостачання нашої країни. Продовжуючи надзвичайний стан, ми зможемо вжити превентивних заходів, зміцнити енергетичну безпеку країни та захистити критично важливу інфраструктуру. Крім того, ми не можемо ігнорувати зростання ризиків у сфері кібер- та інформаційної безпеки. Ці загрози потенційно можуть дестабілізувати національну економіку та обмежити мобільність населення", – заявив Ефрос.

Нагадаємо, що Організацію Об’єднаних Націй потрібно реформувати. Відповідну заяву зробив президент України Володимир Зеленський під час виступу на Раді Безпеки ООН.

Як писав “Ми-Україна” раніше, президент України Володимир Зеленський під час виступу на засіданні Ради Безпеки ООН назвав умови, які дозволять зупинити війну.

Головне